Piknik Rodzinny

26 maja 2018 r. odbył się piknik rodzinny przy współpracy placówki i Rady Rodziców działającej przy Szkole Podstawowej w Bażanówce. O godzinie 15.00 zgromadzeni w szkole Rodzice obejrzeli akademię, w której dzieci podziękowały swym opiekunom za miłość, zrozumienie i cierpliwość. Swą wdzięczność wyraziły wręczając Rodzicom własnoręcznie wykonane serduszka. Nastepnie adresaci święta udali się na plac przed szkołą, gdzie przy dźwiękach muzyki mogli zjeść ciepłą kiełbaskę lub zapiekankę. Rada Rodziców częstowała gorącą kawą i herbatą oraz własnoręcznie upieczonym ciastem. Dzieci mogły skorzystać z wielu atrakcji: trampoliny, zjeżdżalni, malowania twarzy, rzutów balonami z wodą do celu oraz gier i zabaw na świeżym powietrzu. Z okazji Dnia Dziecka uczniowie dotali ciepły posiłek z napojem oraz lody. Piknik zakończył się festynem dla dorosłych trwającym do późnych godzin nocnych.