14 października w naszej szkole odbyło się uroczyste pasowanie pierwszoklasistów. Dzieci pod opieką wychowawczyni pani Moniki Gościńskiej przygotowały ciekawą część artystyczną, w której pochwaliły się zdobytymi przez miesiąc nauki umiejętnościami. Następnie dzieci złożyły ślubowanie i zostały pasowane przez Panią Dyrektor Beatę Bieleń. Nowi uczniowie: Konrad Bury, Maksymilian Futyma, Wiktor Klimkowski, Bartosz Pielech, Antoni Radwański, Julia Spanu, Krystian Woźny, Kacper Żebracki, Milena Żuchowska otrzymali legitymacje szkolne a także skromne upominki od Rady Rodziców, rodziców oraz przewodniczącej KGW.

W tym dniu obchodziliśmy również uroczyście Dzień Komisji Edukacji Narodowej. Klasa VI pod kierunkiem wychowawczyni pani Renaty Gindy przygotowała część artystyczną, w której pięknym językiem poetyckim podziękowali nauczycielom za ich codzienny trud.